Ece Ronay, Güzellik Merkeziyle Ayda 100-200 Bin Kazanıyor

Ece Ronay, Güzellik Merkeziyle Ayda 100-200 Bin Kazanıyor

ABONE OL
Kasım 11, 2023 22:45
Ece Ronay, Güzellik Merkeziyle Ayda 100-200 Bin Kazanıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fenomen Ece Ronay, Dilan Polat’tan alınan cihazlarla açtığı güzellik merkezinde aylık 100-200 bin TL kazanç elde ediyor.

Ünlü fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, güzellik merkezi sektörüne adım atarak dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz günlerde bir canlı yayına katılan Ronay, güzellik merkezlerinden aylık olarak 100-200 bin TL kazanç sağladığını açıkladı.

Ece Ronay, güzellik merkezi sektörüne girerken Dilan Polat’ı rol model aldığını belirtti. Polat’tan 1,5 milyon TL’ye aldığı cihazlarla merkezini kuran Ronay, bu alanda önemli bir yatırım yaptığını vurguladı. Ünlü fenomen, “6 milyon TL yatırım yaptım, evimi ve arabamı satarak bu işe girdim” dedi.

Ronay’dan Büyük Yatırım: Güzellik Sektöründe Yeni Adım

Ronay, güzellik merkezinin açılmasının ardından bir yıl geçtiğini ve hala kuruluş borçlarını ödemekte olduğunu belirtti. Evini ve arabasını satarak ve bankadan kredi çekerek bu yatırımı gerçekleştirdiğini ifade etti. “Evim 3.5 milyon TL, arabam 1.5 milyon TL değerindeydi, bankadan da 1 milyon TL kredi çektim” diyerek yaptığı finansal fedakarlıkları anlattı.

Ronay, “Giderimiz çok, Bağdat Caddesi’nde kiralar yüksek. Aylık 100-200 bin TL kazanç elde ediyorum” diyerek işletmesinin mali durumunu açıkladı. Şu an için araba sahibi olmadığını da belirten fenomen, işletmesinin zorluklarına ve kazançlarına dair detayları paylaştı.

Ece Ronay, güzellik merkezini açarken Dilan Polat’tan aldığı cihazlar hakkında da konuştu. Ronay, “Cihazlarımı Dilan Polat’tan aldım, sonra firmamı değiştirdim. O zaman 1,5 milyon TL ödemiştim” ifadelerini kullandı. Güzellik merkezi işletmeciliği alanında kendine has bir yol çizen Ronay, bu sektördeki varlığını ve deneyimlerini canlı yayında izleyicilerle paylaştı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.